Mistrzostwa Powiatu w siatkówce dziewcząt

14 listopada br. Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu był gospodarzem Mistrzostw Powiatu Giżyckiego w siatkówce dziewcząt. W zawodach uczestniczyły cztery zespoły: II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych, I Liceum Ogólnokształcące i gospodynie z Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu.

Turniej przebiegał systemem „każdy z każdym”. Zawody miały bardzo emocjonujący charakter, gdyż wiele spotkań kończyło się dopiero w trzecim secie. Zawodniczki z poszczególnych drużyn wznosiły się na wyżyny swoich umiejętności chcąc rozstrzygnąć seta na swoją korzyść. Zawody stały na wysokim poziomie, a rywalizacja dostarczyła kibicom wielu sportowych wrażeń.

Wyniki spotkań:
1. II LO : I LO (2:1)
2. ZSKŚiA : ZSZ (2:0)
3. II LO : ZSZ (2:0)
4. ZSKŚiA : I LO (0:2)
5. I LO : ZSZ (2;0)
6. ZSKŚiA : II LO (1:2)

I miejsce i awans do Mistrzostw Rejonu uzyskała drużyna II LO w Giżycku
II miejsce – I LO
III miejsce – ZSKŚiA
IV miejsce – ZSZ

Skład zwycięskiej drużyny: