MOCna SIEĆ – dołącz do pierwszej w Polsce sieci Kół Gospodyń Wiejskich

Rekrutacja przedłużona do 31 sierpnia 2021 r. Głównym celem projektu jest utworzenie wojewódzkiej sieci Kół Gospodyń Wiejskich jako forum współpracy i silnej marki KGW w regionie. Dla KGW, które przyłączą się do sieci zaplanowano cykl edukacyjny w ramach Akademii KGW, otwarte szkolenia, spotkania, doradztwo, kompleksowe wsparcie merytoryczne, pomoc w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków dotacyjnych, animacje, udział w tworzeniu marki KGW województwa warmińsko-mazurskiego.

Przyłączając się do sieci nie ponosicie kosztów. Oferowane szkolenia, warsztaty oraz spotkania również są darmowe. Udział jest bezpłatny!

Aby zgłosić się do sieci wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który zawiera, dane podstawowe Koła, dane przedstawicieli oraz osób zgłaszających, dane kontaktowe, motywację do uczestnictwa oraz krótki opis działalności.

Bezpośredni link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8_LCSKx-M_oQ-MjHJ1ISokrDuXTkivRe25qEcsnObHo8y5Q/viewform?fbclid=IwAR34nQdMXgVXg307LIIoj20Vln2Ja-FSJ3j9HxGc1bHqwH15BTxU8Uz6kmE

W razie pojawiających się pytań prosimy o kontakt drogą telefoniczną pod numerem telefonu: +48 789 308 650 lub mailową pod adresem mailowym: terazmy.org@gmail.com

Szczegóły o projekcie, Regulamin oraz Formularz dostępne na https://mocnasiec.terazmy.org/
Zachęcamy do polubienia fanpage projektu pod adresem www.facebook.com/mocnasiec , gdzie na bieżąco pojawiać się będą wszelkie nowości sieciowe.
Projekt pn. „MOCna SIEĆ” jest realizowany z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.