Możliwości pozyskania środków z PROW – spotkanie informacyjne

lgd91
Związek Stowarzyszeń na rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich (LGD9), Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko oraz Starostwo Powiatowe w Giżycku zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące aktualnie ogłoszonych naborów wniosków  w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013.

Termin: 20 luty 2014 r. (czwartek) godz. 13.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku (Budynek Ekomariny) przy ul. Dąbrowskiego 14, sala konferencyjna, I piętro.

W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Biura Związku Stowarzyszeń na rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich LGD9, który przedstawi zakres pomocy we wszystkich działaniach.

NABÓR WNIOSKÓW: od 14 lutego do 07 marca 2014 r.
Szczegółowe informacje w sprawach związanych z naborem oraz pełną dokumentację znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.mazurylgd9.pl w zakładce „Konkursy 2014”