Narada kadry kierowniczej Państwowej Straży Pożarnej województwa warmińsko – mazurskiego

Termin: 08 luty 2012 r.; godz. 11:00

Miejsce: Ośrodek Szkolenia KW PSP w Olsztynie; ul. Poranna 41

Podsumowanie realizacji zadań z zakresu ochrony przeciwpożarowej w województwie warmińsko – mazurskim w roku 2011.

Program:

11:00 – plac Ośrodka – prezentacja pojazdów zakupionych przez jednostki organizacyjne PSP województwa w 2011 r.
11:20 – sala konferencyjna Ośrodka – prezentacje multimedialne podsumowujące działalność w zakresie ochrony przeciwpożarowej w 2011 r.
12:20 – sala konferencyjna Ośrodka – zabranie głosu przez gości i dyskusja
13:15 – zakończenie narady

W naradzie wezmą udział: Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, Komendant Główny PSP, Wojewoda Warmińsko – Mazurski, Marszałek Województwa, Prezydenci Miast i Starostowie, Komendanci Powiatowi i Miejscy PSP, przewodniczący struktur wojewódzkich pożarniczych związków zawodowych oraz przedstawiciele instytucji współpracujących.