Nasi tu byli…czyli Miasto i Powiat Giżycki na „EURO 2012”

Nie da się ukryć, że wśród pracowników samorządów Miasta i Powiatu Giżyckiego jest wielu prawdziwych kibiców piłki nożnej. Kilka dni temu na mecz do Warszawy udała się właśnie grupka „naszych”. Na Stadionie Narodowym oglądali spotkanie Rosja – Grecja, zakończone zresztą zaskakującym zwycięstwem tych ostatnich.

Pracownicy obu samorządów choć jechali prywatnie, nie zapomnieli jednak i o swoich regionalnych „barwach”. Zabrali z sobą prócz flagi narodowej również flagi Miasta i Powiatu Giżyckiego, które zarówno w strefie kibica, jak i na „Narodowym” można było zobaczyć nawet w czasie transmisji telewizyjnych. Wszyscy jednomyślnie potwierdzają niezwykłe przeżycia związane z pobytem na meczu, wspaniałą przyjacielską atmosferę towarzyszącą zarówno meczowi jak i wszystkim imprezom towarzyszącym. Jak widać z poniższych zdjęć było kolorowo, przyjaźnie i internacjonalnie. Słowem – „Nasi tu byli”.