Niech żyją wszystkie stany samorządowe !

25lat_czerwony…..tymi słowy poseł na sejm RP Andrzej Orzechowski podsumował swoje wystąpienie podczas wspólnej uroczystej sesji Rad: Powiatu w Giżycku, Miasta Giżycka i Gminy Giżycko. W dniu 29 maja 2015 r. odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu Giżyckiego, Rady Miejskiej w Giżycku oraz Rady Gminy Giżycko. Podczas obrad aktualni szefowie jednostek zaprezentowali 25-letni dorobek samorządów lokalnych, a Przewodniczący Rad uroczyście podpisali wspólne stanowisko. Na sesję zaproszono radnych wszystkich kadencji oraz oficjalnych gości, wśród których mogliśmy spotkać również panią poseł Beatę Bublewicz,  przedstawicieli kancelarii Marszałka Senatu RP, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz wójtów i burmistrzów poprzednich kadencji.

Dodatkową oprawę uroczystości stanowił występ orkiestry „Small Band” oraz okolicznościowa wystawa z minionych 25 lat samorządności.