Niewidomy rowerzysta z Rynu poszukuje pilota do tandemu

Karol Kowalski jest niewidomym 29-latkiem zamieszkałym w Rynie. Zaczął tracić wzrok w 4 klasie szkoły podstawowej, a w wieku 17 lat stracił go całkowicie. Jest jednak niesamowicie aktywnym młodym człowiekiem. Uwielbia jazdę na rowerze, ma swój tandem, który naprawia i dopieszcza sam, mimo braku wzroku. Jego rodzice również są niewidomi.

Karol POSZUKUJE OSOBY/OSÓB, które by z nim pojeździły na rowerze typu tandem. To jedna z jego wielkich pasji obok mechaniki i militariów. Jest aktywny na Faceboooku, pisze, komentuje posty. Karol prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie pokazuje, jak niewidomy człowiek potrafi naprawić rower, zmienić zamek w drzwiach itp. Sam nagrywa swoje filmy. I to wszystko robi praktycznie bez żadnej pomocy. Próbki jego filmowej twórczości można obejrzeć na YT: https://www.youtube.com/channel/UCVLYbxxHdd8vPPTo9qkeq9A

Karol nie prosi o pieniądze. Prosi o zwykłą pomoc, aby móc z kimś pojeżdzić swoim ukochanym rowerem. Jest ponadto niezwykle pogodnym człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru. Jeśli więc ktoś zechciałby pomóc Karolowi i podzielić z nim tę pasję to podajemy jego nr telefonu: 730 671 836.

poniżej na zdjęciu Karol ze swoim tandemem ( zdj. z  autorskiego portalu na FB Karola Kowalskiego)
Karol Kowalski