Odbyło się szkolenie dla mikroprzedsiębiorców i organizacji pozarządowych

07 marca 2012 r. w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku, odbyło się szkolenie zorganizowane przez Wydział Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego w Giżycku, Związek Stowarzyszeń Na Rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich (LGD9) oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku.

W spotkaniu wzięło udział około 20 organizacji z Powiatu Giżyckiego. Przedstawiciel Związku Stowarzyszeń Na Rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich (LGD9) Pani Aleksandra Kiełczewska przedstawiła założenia aktualnie ogłoszonych konkursów na nabór wniosków na działania „Małe projekty” oraz „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Planowane jest także zorganizowanie szkolenia warsztatowego w związku z wyżej wymienionymi szkoleniami.

Szczegółowe informacje w sprawach związanych z naborem oraz pełną dokumentację znajdziecie Państwo na stronie www.mazurylgd9.pl w zakładce „Konkursy PROW – Leader”.

Poniżej znajdują się do pobrania prezentacje przedstawiane w trakcie szkolenia:

prezentacja dotycząca Małych Projektów – pobierz

prezentacja dotycząca Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw – pobierz