Ogólnopolski Przegląd Zespołów Muzycznych ,,Giżycka Fabryka Dźwięków”

Od czterech lat Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, którego organem prowadzącym jest Powiat Giżycki organizuje Wojewódzki Przegląd Zespołów Muzycznych ,,Fabryka Dźwięków”. W tym roku organizatorzy wyszli poza granice naszego województwa i zorganizowali Ogólnopolski Przegląd Zespołów Muzycznych ,,Giżycka Fabryka Dźwięków”. Inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrano 12 zespołów m.in. z województwa podlaskiego i pomorskiego. Z powodu obecnej sytuacji, na oficjalną uroczystość, przybyło sześć zespołów z Gdańska, Sokółki, Kętrzyna i z Giżycka. Dzieci i młodzież bardzo pięknie zaprezentowały swoje aranżacje instrumentalne do wybranych utworów.

Przedsięwzięciu przyświeca piękna idea, w której to nie ma zespołów wygranych i przegranych. Wszyscy jednakowo zostali docenieni i nagrodzeni.

Gratulujemy organizatorom tak udanego przedsięwzięcia.

informacja: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Giżycku