Organizacja w pigułce, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o prowadzeniu NGO

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne seminarium online „Organizacja w pigułce, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o prowadzeniu NGO”, które odbędzie się w dniach 24-25.04.2023r.

Trenerzy: Małgorzata Zając Karczmarczyk, Małgorzata Kratyńska Ćwikowska

Termin: 24-25.04.2023 r. (poniedziałek i wtorek) w godz. 15:30-19:30 (z przerwą)

Seminarium odbędzie się w trybie online na platformie ZOOM

Grupa odbiorców: Seminarium skierowane jest do organizacji pozarządowych, w szczególności tych, które dopiero rozpoczynają swoje działania oraz tych, które chcą się dowiedzieć, czy spełniają wszystkie wymagania nałożone przez przepisy prawa. Zapraszamy również osoby, które dopiero planują utworzenie NGO, by już na starcie mogły się przygotować do prowadzenia organizacji zgodnie z prawem.

Rekrutacja: Aby się zgłosić, należy do dnia 20.04.2023r. (czwartek) do godz. 12:00 wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedZZXxcMjTu48CaESlEsblw2iREXgUFR6jUMwVSr0BQBIPWw/viewform?usp=sf_link

O udziale w seminarium decyduje potwierdzenie od Organizatora w formie e-mail.

Po zakwalifikowaniu Państwa udziału w seminarium otrzymacie Państwo link umożliwiający udział w seminarium.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

W razie pytań lub wątpliwości związanych z seminarium prosimy o kontakt z Małgorzatą Kratyską-Ćwikowską tel. 509-319-696.

Więcej informacji dotyczących seminarium znajdziecie Państwo na stronie internetowej: https://www.adelfi.pl/organizacja-w-pigulce-czyli-wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-prowadzeniu-ngo.html