Rotary Club Giżycko zbiera 1% podatku na rzecz „Szpitala Giżyckiego” Sp. z o.o. Chcemy mieć szybką diagnozę i być dobrze leczeni. Pomóżmy w zakupie nowoczesnej aparatury medycznej do giżyckiego szpitala. Przekaż 1 % podatku na Stowarzyszenie Rotary Club Giżycko nr KRS 0000077097 i dopisz w rubryce cel szczegółowy: 1% – szpital.

Ogłoszenia

Konkurs „Godni Naśladowania” 2017

godni_nasladowania_logo_2017Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza 14. edycję Konkursu „Godni Naśladowania”. Ideą konkursu jest promowanie najlepszych inicjatyw społecznych, organizacji pozarządowych, animatorów, ciał dialogu, samorządów w zakresie współpracy z III sektorem. Termin dokonywania zgłoszeń: 28 kwietnia 2017 r. (więcej…)

2 kwietnia – Marszobieg dla autyzmu

Marszobieg_logo2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Podaruj dziecku radość” przy Zespole Szkół nr 1 w Giżycku włącza się w obchody tego dnia poprzez organizację marszobiegu połączonego z prelekcją. Zapraszamy mieszkańców powiatu na Pasaż Portowy, start o godz. 11.00. Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego. (więcej…)

Niezależny Związek Żołnierzy Armii Krajowej zaprasza do współpracy

NZŻAK logo21 lutego br. w olsztyńskim Sądzie został zarejestrowany Niezależny Związek Żołnierzy Armii Krajowej (NZŻAK). Obecnie jest to jedyna organizacja kombatancka w województwie warmińsko-mazurskim reprezentująca etos Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego. Niezależny Związek Żołnierzy Armii Krajowej zaprasza do współpracy organizacje i instytucje, którym bliskie są propagowane przez nich idee. (więcej…)

Konkurs na Mikrogranty pn. „Działamy Razem dla Rodziny”

baner-1Stowarzyszenie Instytut Zachodni i Stowarzyszenie Dorośli-Dzieciom zapraszają organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z całej Polski do udziału w konkursie na Mikrogranty pn. „Działamy Razem dla Rodziny”. Kwota udzielanego Mikrograntu to 5.000 zł. Nabór rozpoczyna się 15 marca 2017 r. (więcej…)

Konsultacje społeczne

Starosta  Giżycki  zaprasza Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Giżyckiego oraz zainteresowane organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do konsultacji projektu uchwały Zarządu Powiatu w Giżycku w sprawie ogłoszenia II  otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2017. (więcej…)

Zapraszamy na spotkanie

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza na seminarium tematyczne pt. “CIS jako skuteczna forma aktywizacji społeczno-zawodowej”, poświęcone formalno-prawnym aspektom zakładania oraz prowadzenia centrów integracji społecznej, które odbędzie się 2 marca br. o godz. 16.00 w Węgorzewie – w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, ul. Zamkowa 3. (więcej…)

Rotary Club Giżycko zbiera 1% podatku na rzecz „Szpitala Giżyckiego” Sp. z o.o.

rotary-internationalChcesz mieć szybką diagnozę i być dobrze leczony, pomóż w zakupie nowoczesnej aparatury medycznej do giżyckiego szpitala. Przekaż 1 % podatku na Stowarzyszenie Rotary Club Giżycko nr KRS 0000077097 i dopisz w rubryce cel szczegółowy: 1% – szpital. (więcej…)

Szkolenie pt. „Czy jestem gotowy na własny biznes, czyli ekonomia społeczna w pigułce”

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi,  zaprasza na szkolenie otwarte pt. „Czy jestem gotowy na własny biznes, czyli ekonomia społeczna w pigułce”, które odbędzie się w dniach 25-26 lutego 2017 r. w Folwarku Łękuk. (więcej…)

Spotkanie pt. „Spółdzielnia socjalna krok po kroku…”

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne pt. „Spółdzielnia socjalna krok po kroku. Zakładanie i prowadzenie spółdzielni socjalnej.”, które odbędzie się 21 lutego 2017r. w Giżycku – w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego przy Alei 1 Maja 14 o godzinie 16.00. (więcej…)

Przekaż 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego z terenu powiatu giżyckiego

Zachęcamy mieszkańców powiatu do przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2016 dla organizacji pożytku publicznego, których działalność związana jest naszym powiatem. (więcej…)

SAMORZĄDY PARTNERSKIE POWIATU GIŻYCKIEGO

strona główna | BIP | kontakt | logowanie