Przewodniczący Europejskiej Sieci Zapobiegania Przestępczości (EUCPN logo) ogłosił kolejną edycję corocznego konkursu na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości (ECPA). Tematem tegorocznego konkursu jest: „Cyberbezpieczeństwo społeczności lokalnych ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wykorzystywaniu dzieci w sieci”. Szczegóły poniżej...

Ogłoszenia

Unikalne produkty Warmii i Mazur na portalu Targes.pl

logo_newTarges.pl to portal pośredniczący w sprzedaży produktów i usług przedsiębiorstw tworzących niepowtarzalny klimat województwa warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do współpracy: organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, ale także (więcej…)

Wojewódzkie spotkanie pozarządowych organizacji socjalnych

logo-fosa-300x187Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa zaprasza do  udziału w dwudniowym Wojewódzkim spotkaniu pozarządowych organizacji socjalnych pt. „Samorządność i subsydiarność – zaspokajanie potrzeb społecznych przez organizacje pozarządowe”, które odbędzie się w dniach 9-10 października 2017 r. w Olsztynie i Fromborku. (więcej…)

Konkurs „Dobre praktyki – inspiracją dla społeczności”

logo_cas_2_na_stronyCentrum Animacji Społecznej w Węgorzewie zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą inicjatywę społeczną zrealizowaną na terenie gmin należących do Związku Stowarzyszeń LGD9 oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”. Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2017r. o godz. 15.30. (więcej…)

3. urodziny Spółdzielni Socjalnej Lepiej

logo14 września 2017 r. Przedsiębiorstwo Społeczne Spółdzielnia Socjalna „Lepiej” z Konopek Nowych (gmina Miłki) świętowała swoje 3. urodziny. (więcej…)

Ocena formalna oferty

Zapraszamy do zapoznania się z oceną formalną oferty, która wpłynęła w odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu w Giżycku otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej zlecanego organizacji pozarządowej prowadzącej działalność pożytku publicznego pn. Prowadzenie Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Rynie. (więcej…)

Drapieżnik 2017

20170917_144926W dniach 16-17 września 2017 r. odbyły się Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie „Drapieżnik 2017” zorganizowane przez Giżyckie Stowarzyszenie Wędkarskie. Zwyciężył pan Kamil Boczko z Ostródy, 2. miejsce zajął pan Zbigniew Maciejewski z Augustowa, a 3. miejsce pan Tomasz Krysiński z Torunia. Zawody były współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego. (więcej…)

Weekend zdrowia 2017 - logo

„Równać Szanse” – spotkania informacyjno-szkoleniowe

rownac-szanse-2017Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA oraz Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszają do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse” i na spotkania informacyjno-szkoleniowe, które odbędą się w Piszu, Olsztynie, Łajsach i Olecku. (więcej…)

Ruszyła realizacja zadania „Zdrowe dziecko to radosny przedszkolak”

logo - na portalStowarzyszenie „Przyjaciół Radosnych Dzieci” realizuje zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego pt. „Zdrowe dziecko to radosny przedszkolak”. Okres realizacji zadania: 01 września – 15 grudnia 2017 r. (więcej…)

Informacja z realizacji zadania

DSC0413922 maja 2017 r. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Giżycku rozpoczęło realizację zadania pn. „Kompleksowe wsparcie dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi oraz ich rodzin” współfinansowanego przez Powiat Giżycki. Najmłodsi mieszkańcy naszego powiatu korzystają z wizyt/konsultacji u lekarzy (więcej…)

SAMORZĄDY PARTNERSKIE POWIATU GIŻYCKIEGO

strona główna | BIP | kontakt | logowanie