W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, w okresie od dnia 1 listopada 2016 r. do dnia 31 marca 2017 r. funkcjonuje bezpłatna, całodobowa infolinia dla osób bezdomnych. Pod numerem telefonu 800 165 320 osoby zainteresowane mogą uzyskać informacje na temat miejsc noclegowych, jadłodajni oraz punktów udzielania pomocy rzeczowej, finansowej, prawnej i medycznej na terenie całego województwa warmińsko -mazurskiego.

Ogłoszenia

Rotary Club Giżycko zbiera 1% podatku na rzecz „Szpitala Giżyckiego” Sp. z o.o.

rotary-internationalChcesz mieć szybką diagnozę i być dobrze leczony, pomóż w zakupie nowoczesnej aparatury medycznej do giżyckiego szpitala. Przekaż 1 % podatku na Stowarzyszenie Rotary Club Giżycko nr KRS 0000077097 i dopisz w rubryce cel szczegółowy: 1% – szpital. (więcej…)

Szkolenie pt. „Czy jestem gotowy na własny biznes, czyli ekonomia społeczna w pigułce”

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi,  zaprasza na szkolenie otwarte pt. „Czy jestem gotowy na własny biznes, czyli ekonomia społeczna w pigułce”, które odbędzie się w dniach 25-26 lutego 2017 r. w Folwarku Łękuk. (więcej…)

Spotkanie pt. „Spółdzielnia socjalna krok po kroku…”

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne pt. „Spółdzielnia socjalna krok po kroku. Zakładanie i prowadzenie spółdzielni socjalnej.”, które odbędzie się 21 lutego 2017r. w Giżycku – w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego przy Alei 1 Maja 14 o godzinie 16.00. (więcej…)

Przekaż 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego z terenu powiatu giżyckiego

Zachęcamy mieszkańców powiatu do przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2016 dla organizacji pożytku publicznego, których działalność związana jest naszym powiatem. (więcej…)

Włącz się do gry! Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych

logoTowarzystwo Amicus zaprasza do Olsztyna w dniach 8-9.02.2017 r. na wydarzenie edukacyjne: Włącz się do gry! Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych. (więcej…)

Ogólnopolski Konkurs Grantowy Programu Równać Szanse 2017!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła nabór diagnoz w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym w ramach Programu „Równać Szanse 2017” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie mija 14 marca  2017 roku, o godzinie 12:00. (więcej…)

Rusza ogólnopolski program grantowy LECHSTARTER

Lechstarter_logoJuż 1 lutego 2017 r. rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń do II edycji programu LECHSTARTER, w ramach którego organizacje pozarządowe, fundacje czy stowarzyszenia mogą zdobyć granty w wysokości 50.000 zł lub 100.000 zł na projekty zmieniające polskie miasta oraz łączące ich mieszkańców. (więcej…)

Ogłoszono otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2017

Zarząd Powiatu w Giżycku ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2017. Termin składania ofert: 23 stycznia 2017 r. godz. 15:00 (więcej…)

Sprawozdanie z przebiegu konsultacji społecznych

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z przebiegu konsultacji społecznych projektu uchwały Zarządu Powiatu w Giżycku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2017, do których Starosta Giżycki zaprosił Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Giżyckiego oraz zainteresowane organizacje pozarządowe. Konsultacje odbywały się w dniach 14-21 grudnia 2016 r. (więcej…)

Ewa Ostrowska Wiceprzewodniczącą Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

ewa_ostrowska12 grudnia br. odbyło się X posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Giżyckiego, podczas którego członkowie Rady wybierali Wiceprzewodniczącego. W wyniku głosowania Wiceprzewodniczącą wybrana została pani Ewa Ostrowska, Radna Rady Powiatu w Giżycku. (więcej…)

SAMORZĄDY PARTNERSKIE POWIATU GIŻYCKIEGO

strona główna | BIP | kontakt | logowanie