Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na XVIII Giżyckie Regaty Żeglarskie Rząd-Samorząd. SZCZEGÓŁY PONIŻEJ Z PRAWEJ STRONY

Ogłoszenia

Zapraszamy na konferencję edukacyjną połączoną z koncertem zespołu „Czerwony Tulipan”

logoSzpital Giżycki Sp. z o.o. i Stowarzyszenie „Tulipany” serdecznie zapraszają na konferencję  ”Przychodzi Parkinson do lekarza”, która odbędzie się dnia 2 czerwca 2017r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej „Ekomariny” przy ul. Dąbrowskiego 14 w Giżycku. Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego. (więcej…)

Warsztaty terapeutyczne tańcem i ruchem

tulipanyGiżyckie Stowarzyszenie Osób z Chorobą Parkinsona, ich Rodzin i Przyjaciół „Tulipany” zaprasza chętnych do uczestnictwa w warsztatach terapeutycznych tańcem i ruchem. Spotykania będą się odbywać w Klubie Seniora w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 9b. Drugie z cyklu 5 spotkań odbędzie się 3 czerwca 2017 r. o godz. 11:00. (więcej…)

Cykl szkoleń dla organizacji pozarządowych

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI, zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na cykl szkoleń. W cykl wliczone jest 6 szkoleń i wizyta studyjna. Pierwsze szkolenie odbędzie się w dniach 26-27 maja 2017 r. tematem “Przedsiębiorczość społeczna w podmiotach ekonomii społecznej”. (więcej…)

Dotacje przyznane

Zarząd Powiatu w Giżycku w dniach 15-16 maja 2017r. podjął decyzję o wysokości wsparcia finansowego dla organizacji pozarządowych w ramach II otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2017, ogłoszonego 24.03.2017 r. (więcej…)

Szkolenie dla organizacji pozarządowych pt. „Kreowanie pomysłów na biznes w podmiotach ekonomii społecznej”

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI, zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie otwarte pt. „Kreowanie pomysłów na biznes w podmiotach ekonomii społecznej”, które odbędzie się w dniach 19-20 maja 2017 r. w Folwarku Łękuk. (więcej…)

Zarząd przyznał dotację

Zarząd Powiatu w Giżycku w dniu 15 maja 2017 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2017 w obszarze „dofinansowanie wkładu własnego organizacji pozarządowych”, ogłoszony 29.12.2016 r.  (więcej…)

Zarząd przyznał dotacje

Zarząd Powiatu w Giżycku w dniu 27 kwietnia 2017 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2017 w obszarze „edukacja ekologiczna”, ogłoszony 29.12.2016 r.  (więcej…)

Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadań Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w 2017 r. – w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych tj. spoza województwa warmińsko-mazurskiego. (więcej…)

Sprawozdanie z przebiegu konsultacji społecznych

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z przebiegu konsultacji społecznych projektu uchwały Zarządu Powiatu w Giżycku w sprawie ogłoszenia II otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2017, (więcej…)

Odbyła się konferencja dotycząca autyzmu

DSCF0687W dniu 7 kwietnia 2017 r. w Sali Bankietowej Biłas & Synowie odbyła się III Konferencja „Autyzm – diagnoza i co dalej…?”. Konferencję zorganizowało Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Giżycku oraz Fundacja Centrum Doradztwa i Rozwoju Osobistego z Giżycka. (więcej…)

SAMORZĄDY PARTNERSKIE POWIATU GIŻYCKIEGO

strona główna | BIP | kontakt | logowanie