Otrzęsiny w „Agrobiznesie”

I po MELANŻU!!! Otrzęsiny 2012 w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku przeszły już do historii. Mnóstwo niezapomnianych wspomnień, pozostanie w głowach imprezowiczów na lata! Jak było? Przeczytajcie krótką relację i zobaczcie zdjęcia.

„We wtorek 9 października odbyły się w naszej szkole tradycyjne otrzęsiny klas pierwszych. Imprezę przygotowała klasa 2 TAK pod okiem wychowawczyni Agnieszki Biegi.

A zaczęło się 24 września od wylosowania zadań prezentowanych później w wybranym stylu muzycznym. Uczniowie klas pierwszych dołożyli wszelkich starań, aby jak najlepiej wypaść przed liczną publicznością otrzęsinowego MELANŻU.

Nie zapomnę kilku scenek, które wzbudziły aplauz i uśmiech nie tylko na mojej twarzy, a były to m.in. „melanżowy podryw Disco-Polo” w wykonaniu uczniów klasy 1TRŚ, „wożonko w Hip-Hopowym czinkłaczento” z klasą 1 TA, „wystrzałowy”, synchroniczny taniec Country kowbojów z klasy 1 TB, rozbujane Reaggae w wykonaniu 1 TEO i Punk-Rockowej zadymy jaką zafundowali nam uczniowie klasy 1 TAK. Wszystko oczywiście w rytmach imprezowej muzyki, którą podawali DJ Czesiek i DJ Błażej. I tu moje kolejne zaskoczenie… skupienie na Waszych twarzach jakie widziałam podczas próbki beatboxowego talentu Błażeja.

Ponadto pierwszaków czekały cztery imprezowe konkurencje, podczas których wyginali śmiało ciało w LIMBO i TWISTERZE, odtańczyli imprezowe tańce z „lalami” (niektóre, dosłownie… straciły dla nich głowę…), zostali poczęstowani imprezowym „pysznym” jedzonkiem i sokiem wielowarzywnym dla utrzymania imprezowej krzepy.

Konkursy budziły wiele emocji, a reprezentanci byli zagrzewani do walki dopingiem kolegów. Zwycięską okazała się klasa 1 TAK. Ale trzeba wam to przyznać drogie pierwszaki, WSZYSCY DALIŚCIE CZADU!!! Pokazaliście nam, że potraficie się dobrze i kreatywnie bawić.

Impreza zakończyła się wręczeniem zaświadczeń o „otrząśnięciu z resztek dziecięcej naiwności” oraz pamiątkowych kotów wykonanych własnoręcznie przez uczniów klasy 2 TAK pod okiem Pań Magdaleny Czaus i Magdaleny Kameckiej. Na zwycięzców czekały dodatkowo słodkości.

Wszystkim pierwszakom życzymy wspaniałych przyjaciół, sukcesów w nauce oraz tego, by zdobywanie wiedzy było dla Was niezwykłą i nieustającą przygodą.”

Tekst: Agnieszka Biega