OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom 2017”

P1070025Dnia 20.04.2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W konkursie wzięło udział 14 uczestników z trzech grup wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne). Laureatami konkursu w poszczególnych grupach wiekowych zostali:

I grupa wiekowa:
1. Nadia Narwojsz – Szkoła Podstawowa nr 7
2. Natalia Duda – Szkoła Podstawowa nr 7

II grupa wiekowa:
1. Anna Charzyńska – Zespół Szkół Nr 1 w Giżycku
2. Wiktor Czetyrbok – Gimnazjum nr 2 w Giżycku

III grupa wiekowa:
1. Filip Czetyrbok – Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Giżycku
2. Radosław Prymaka – ZSKŚiA w Giżycku
3. Karol Godziembski – ZSKŚiA w Giżycku

Uroczyste podsumowanie odbyło się  28.04.2017 r.  w siedzibie Komendy, uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Giżycku, Urząd Miejski w Giżycku, Fundację Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich.

Za wieloletnie przygotowanie dzieci do konkursu nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku Elżbieta Charzyńska została odznaczona przez Komendanta Powiatowego PSP w Giżycku st.bryg. Jerzego Kunickiego srebrnym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa”.