Pierwsze 230 osób zaszczepionych w giżyckim Punkcie Szczepień Powszechnych. Wieczorem są wciąż wolne szczepionki!!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu wczorajszym tj. we czwartek 06.05.2021 rozpoczęły się szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Giżycku. Pierwszego dnia na obu stanowiskach zaszczepiono łącznie 230 osób. Na szczepienie nie dotarło 16 osób. Te szczepionki mogą zostać wykorzystane na szczepienie innych osób chętnych, które postanowią się zaszczepić wcześniej lub jeszcze nie zarejestrowały się na szczepienia. Takie osoby zapraszamy około godziny 19-stej w dniach od poniedziałku do piątku lub w soboty około godz. 13.30 pod budynek MOSiR w Giżycku aby zgłosić chęć zaszczepienia. Personel rejestrujący przekaże informację o ewentualnych wolnych szczepionkach i zaprosi do szczepienia. Należy mieć przy sobie wyłącznie dokument tożsamości i wypełniony „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”.
Kwestionariusz [pobierz]

Poniżej w tabeli przedstawiamy aktualny stan rejestracji na szczepienia oraz wolne miejsca( zaznaczone na zielono), które możecie Państwo wykorzystać w celu szybszego zaszczepienia się. W tym celu proszę zatelefonować pod nry tel:

a) Giżycka Ochrona Zdrowia – tel. kom. 608 787 366
b) Centrum Medyczne Masuria – tel. (87) 428-67-72

i uzgodnić najbliższy wolny termin lub zgłosić akces do zaszczepienia się bezpośrednio w budynku MOSiR  w Giżycku około godziny 19-stej w dniach od poniedziałku do piątku lub w soboty około godz. 13.30.
Tabelę poniższą będziemy starali się aktualizować na kolejne tygodniowe plany szczepień:

DATA PLANOWANA DZIENNA LICZBA SZCZEPIONEK AKTUALNA LICZBA OSÓB ZAREJESTROWANYCH LICZBA WOLNYCH SZCZEPIONEK MOŻLIWOŚĆ ZASZCZEPIENIA OSÓB – ROCZNIKI
07 maja (piątek) 244 190 54 ’94 i starsze
08 maja (sobota) 150 36 114 ’99 i starsze

ZAPRASZAMY DO PUNKTU SZCZEPIEŃ PRZY UL. 3 MAJA 21A (HALA MOSiR GIŻYCKO)