Pisanie projektów krok po kroku

Masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz jak ubrać go w ramy projektowe? Chcesz dowiedzieć się jak opracować budżet i harmonogram projektu? Zapisz się na szkolenie z logiki projektowej, które odbędzie się w dniach 22-23 października 2022 r. (sobota/niedziela) w Centrum Integracji Społecznej w Giżycku.

Temat szkolenia: „Pisanie projektów krok po kroku, czyli logika projektowa”

Termin: 22-23 października 2022 r. (sobota/niedziela)

Miejsce szkolenia: 11-500 Giżycko, ul. Pionierska 13, Centrum Integracji Społecznej

Zakres tematyczny szkolenia: W programie szkolenia blok o diagnozie, celach i rezultatach, działaniach, budżecie i harmonogramie – czyli wszystko to, co do napisania dobrego „technicznie” projektu jest niezbędne. Szczegółowy program szkolenia znajduje się poniżej (w załączonych dokumentach).

Grupa odbiorców szkolenia: Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.

Rekrutacja: Aby się zgłosić należy do dnia 17 października br. (do godz. 12:00) wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6PmiX2J6didaO-KYXafKFevWlkewUq9Ur7kWdLbHvhmloBw/viewform?usp=sf_link

O udziale w szkoleniu decyduje potwierdzenie od Organizatora.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe oraz wyżywienie.

W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych ze szkoleniem prosimy o kontakt z Dorotą Gutowską, tel. 798-349-266.

 

Program szkolenia [POBIERZ]

Regulamin rekrutacji [POBIERZ]