Podsumowanie I półrocza w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

11 lutego 2021 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Giżycku odbył się krótki apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2020/2021.
Tego dnia, pani Dyrektor Justyna Matelak wręczyła dyplomy i upominki uczniom za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz za celującą oceną z praktycznej nauki zawodu.
Podczas apelu, podsumowano i nagrodzono również uczniów, którzy aktywnie włączyli się w konkursy organizowane w szkole m.in.: konkurs fotograficzny, organizowany przez Samorząd Uczniowski „Uchwyć piękno ZIMY!”, konkurs literacki „PIĄTKA za 50 lat” oraz XVII wojewódzki konkurs pięknego czytania „Sztuka słowa” – podróże z panem Janem. Uczniowie otrzymali gratulacje z rąk Pani Dyrektor i gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek. Pani Dyrektor, życzyła uczniom powodzenia w drugim półroczu, osiągnięcia wysokich wyników w nauce i zachowaniu, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.
zdjęcie podsumowanie I półrocza w SOSW zdjęcie podsumowanie I półrocza w SOSW zdjęcie podsumowanie I półrocza w SOSW zdjęcie podsumowanie I półrocza w SOSW zdjęcie podsumowanie I półrocza w SOSW zdjęcie podsumowanie I półrocza w SOSW