Podsumowanie spotkania informacyjnego dla MŚP

logo na zaproszenie 2Dnia 2 marca 2017 roku w giżyckiej Ekomarinie odbyło się spotkanie informacyjne skierowane do MŚP nt. „Możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014-2020 dla MŚP”.

Spotkanie przeprowadziły ekspertki z Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Olsztynie . Podczas konferencji omówiono zagadnienia nt.:

• możliwości otrzymania dofinansowania dla przedsiębiorców ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa warmińsko – Mazurskiego 2014-2020;
  • pożyczki dla przedsiębiorców z Regionalnego Funduszu Pożyczkowego (przy WMARR)

Największym zainteresowaniem cieszyły się konsultacje dotyczące możliwości otrzymania dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014-2020 oraz pożyczek skierowanych do przedsiębiorców z Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.

Organizatorem szkolenia była Warmińsko Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Powiat Giżycki oraz Miasto Giżycko. W spotkaniu uczestniczyło 31 przedsiębiorców z terenu powiatu giżyckiego.