Unikalne produkty Warmii i Mazur na portalu Targes.pl

logo_newTarges.pl to portal pośredniczący w sprzedaży produktów i usług przedsiębiorstw tworzących niepowtarzalny klimat województwa warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do współpracy: organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, ale także przedsiębiorstwa lokalne, rzemieślników oraz rękodzielników.

To strona darmowa (z projektu na Ośrodki Wspierania Organizacji Pozarządowych OWES). Stowarzyszenie ESWIP, administrator strony, świadczy w tym zakresie wszelką pomoc (pracownik prowadzi krok po kroku), a nawet za darmo zrobi zdjęcia produktów, które będą zamieszczone na stronie.

Na stronie mogą też pojawić się przedsiębiorstwa zwykłe (musi być zachowany równy dostęp dla wszystkich przedsiębiorców). Zależy nam, aby to były małe firmy rękodzielnicze, rzemiosła artystycznego, ale też agroturystyki, gospodarstwa ekologiczne, wyrób produktów regionalnych itp.  Zgodnie z hasłem strony: „Unikalne produkty Warmii i Mazur”, chcemy, żeby strona gromadziła charakterystyczne dla naszego regionu, niepowtarzalne gdzie indziej podmioty z ich usługami i produktami. Rejestracja i prezentacja na stronie jest za darmo!

Głównym założeniem portalu jest pośrednictwo: łączymy producentów z nabywcami, dlatego prowadzimy szerokie działania promocyjne podmiotów, które sprzedają swoje produkty i usługi na stronie targes.pl. Obecnie strona ma funkcję tylko promocyjną i kojarzącą sprzedających z kupującymi. Z czasem, ma to być strona wysyłkowa.

Każda transakcja dokonana za pomocą Targes.pl to zakup produktów i usług unikatowych, z których część dochodów przeznaczona jest na cele społeczne, a każda sprzedaż to pomoc w ich realizacji.

Oferta do pobrania

Zapraszamy

Stowarzyszenie ESWIP