Powiatowy Turniej w Piłce Halowej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

29 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbył się Powiatowy Turniej w Piłce Halowej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Inicjatorem i organizatorem turnieju buł Pan Sylwester Choiński – nauczyciel tej szkoły.
Na turniej stawiły się drużyny z: I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych, Zakładu Doskonalenia Zawodowego i oczywiście Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu. I miejsce wywalczyli gospodarze, czyli ZSKŚiA, II miejsce zajęła drużyna z ZSEiI, a III miejsce drużyna z II LO. Królem strzelców został Krystian Sadocha z ZSKŚiA, najlepszym zawodnikiem turnieju Maciej Anulak z ZSKŚiA, a najlepszym bramkarzem Maciej Kamiński z ZSEiI.
Serdecznie gratulujemy!

Źródło informacji: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku