Prawo zamówień publicznych i rynek pracy na Litwie

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla pracowników przedsiębiorstw z zakresu Prawa zamówień publicznych i rynku pracy na Litwie, które odbędzie się w dniach 10 – 11 września 2012 r. w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego przy Al. 1 Maja 30 w Giżycku.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Edukacja zawodowa w regionie transgranicznym podstawą rozwoju przedsiębiorczości” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Programu Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska” 2007 – 2013.

Celem szkolenia jest zapoznanie z rynkiem pracy oraz prawem zamówień publicznych obowiązujących na Litwie. Ma ono ułatwić wejście przedsiębiorcom polskim na rynek pracy oraz przyczynić się do opanowania umiejętności wyszukiwania zamówień publicznych i przygotowywania ofert w odpowiedzi na ogłoszone zamówienie w sąsiednim kraju.

Szkolenie poprowadzi Pan Rytis Maliukevičius – specjalista prawa zamówień publicznych na Litwie, Dyrektor Agencji Zamówień Publicznych „VšĮ Viešųjų pirkimų agentūra“ w Wilnie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o wyborze decydować będzie kolejność zgłoszenia.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu można dokonać telefonicznie +48 87 428 45 65 lub pocztą elektroniczną: i.powalka@gizycko.starostwo.gov.pl   do dnia 5 września 2012 r.

PROGRAM SZKOLENIA   [pobierz]

ZAPROSZENIE   [pobierz]