Premier Donald Tusk wśród żeglarzy niepełnosprawnych

W ubiegły weekend w Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku odbywały się liczne imprezy dla osób niepełnosprawnych. W V Indywidualo-Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbywał sie w hali MOSIR wzięli udział uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Giżycku.

Dziesiącioosobowa drużyna (Roman Oktaba, Szumska Aleksandra, Chorczakowski Janusz, Rommel Jacek, Komar Paulina, Cywoniuk Robert, Kadylak Ewa, Bogdanowicz Ewa, Żołądek Dawid, Makarewicz Piotr) zajęła II miejsce!!! Indywidualnie w kategorii kobiet II miejsce zajęła Ewa Kadylak. Był to pierwszy występ uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Giżycku na tego typu zawodach. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

W zakończeniu regat wziął udział Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski. Wielką niespodziankę sprawił organizatorom premier Donald Tusk, który pojawił się na zakończeniu regat i turnieju tenisa stołowego osób niepełnosprawnych intelektualnie. Najlepsi w tych zawodach otrzymali zwycięskie trofea z jego rąk.