PROJEKT „CYFROWE MAZURY” ZDOBYŁ STATUETKĘ SKRZYDŁA IT W ADMINISTRACJI ZA NAJLEPSZY PROJEKT DLA E ADMINISTRACJI W 2018

Podczas uroczystej gali VI Forum kierowników IT w Zakopanem wspólnie z burmistrzem Giżycka Wojciechem Iwaszkiewiczem miałem wielką przyjemność odebrać statuetkę „Skrzydła IT w administracji” 2018 dla Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie 2020. Projekt „Cyfrowe Mazury”, w którym stworzyliśmy i wciąż tworzymy platformę komunikacji klientów 12 urzędów (11 gmin i Powiat Giżycki) został zauważony i doceniony.  Kapituła konkursu dokonała tego wyboru spośród 100 projektów z całej Polski. W kategorii „E-usługi dla administracji” to #MazuryCyfroweMazury uzyskały najwyższą ocenę. To dopiero początek długiej drogi wdrożeniowej i dalszego rozwoju e-usług. Chciałbym stąd podziękować kierownikowi projektu wiceburmistrzowi Romanowi Łożyńskiemu, bez którego wiedzy i zaangażowania ten projekt nigdy by nie powstał. Jednocześnie gratuluję wszystkim naszym koleżankom i kolegom z 12 samorządów-partnerów projektu. To w 1/12 części również wasza statuetka.
Krzysztof Paternoga

film z wręczenia statuetki podczas VI Forum Kierowników IT w Zakopanem