PUNDMANN REGATTA Mistrzostwa Polski w Sprincie w klasie 420

20 sierpnia zakończyły się czterodniowe ogólnopolskie regaty w klasie 420 Puchar Niegocina – mistrzostwa Polski w sprintach zorganizowane przez Giżycką Grupę Regatową. Wydarzenie było współfinansowane przez Powiat Giżycki.

Mistrzami Polski w klasyfikacji U17 została załoga Filip Nosol i Krzysztof Franciszek Ołowiak (CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn), na drugim miejscu uplasowali się Filip Marjański i Mateusz Graczyk (KS AZS AWFiS Gdańsk/CSW OPTY Ustka) a trzecie miejsce zajęły Alicja Kurpiewska i Hanna Gębicka (MKS Dwójka Warszawa).
Wśród załóg U19 na najwyższym podium stanęli Jan Zamojski i Olga Wietek (YKP Gdynia), srebrne medale wywalczyli Jeremi Szczukowski i January Szczukowski (CHKŻ Chojnice) a brąz – Michał Jaroszek i Filip Lenart (KSW Baltic Dziwnów).