Punkt Pożyczkowy Działdowskiej Agencji Rozwoju S.A. w Giżycku

Informujemy, iż od października 2012 roku działa w Giżycku Punkt Pożyczkowy Działdowskiej Agencji Rozwoju S.A. Punkt został otwarty w ramach współpracy pomiędzy Działdowską Agencją Rozwoju S.A. a Starostwem Powiatowym w Giżycku.

Współpraca ta ma na celu szeroko rozumiane wzmocnienie pozycji mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z powiatu giżyckiego i powiatów ościennych tak, aby mogły one konkurować na rynku, a tym samym tworzyć nowe miejsca pracy poprzez łatwiejszy dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania.

Otwarcie Punktu nastąpiło dzięki pozyskanym przez DAR S.A. 10.000.000 zł z przeznaczeniem na pożyczki dla przedsiębiorców i osób rozpoczynających działalność gospodarczą w ramach projektu realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

W chwili obecnej oprocentowanie pożyczek wynosi od 5,6% do 8,8%.

ULOTKA – Pożyczki z Funduszy Unii Europejskiej  [pobierz]

Zapraszamy wszystkich do kontaktu telefonicznego w sprawie szczegółów
i zasad pozyskania środków z pożyczki na rozwój przedsiębiorczości
oraz na stronę z informacjami o projekcie:

FUNDUSZ POŻYCZKOWY
DZIAŁDOWSKIEJ AGENCJI ROZWOJU S.A.

Punkt pożyczkowy w Giżycku

Budynek Starostwa Powiatowego