Rajd rowerowy z okazji 10-lecia współpracy z miastem Alytus

1Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w dniach 29-30.09.2017  zorganizował wyjazd delegacji młodzieżowej Powiatu Giżyckiego na rajd rowerowy z okazji 10 lecia wspólnych działań z miastem Alytus. Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku złożyła podziękowania za wspólnie realizowane przedsięwzięcia na rzecz edukacji. Wspólnie z uczniami litewskimi odwiedzono szkoły, z którymi Powiat Giżycki współpracował w ostatnich 10 latach, administrację miasta Alytus, poradnię psychologiczno-pedagogiczną oraz centrum młodzieżowe: ALYTAUS PROFESINIO RENGIMO CENTRAS, ALYTAUS DAILIŲJŲ AMATŲ MOKYKLA, ALYTAUS ŠV. BENEDIKTO GIMNAZIJA, ALYTAUS DZŪKIJOS PAGRINDINĖ MOKYKLA, ALYTAUS DAINAVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA, ALYTAUS SUAUGUSIŲJŲ IR JAUNIMO MOKYKLA, ALYTAUS MIESTO PEDAGOGINE PSICHOLOGINE TARNYBA, , ALYTAUS JAUNIMO CENTRAS. W czasie pobytu w Alytus młodzież spotkała się także z merem miasta.