logo RPODnia 26 lipca br. o godzinie 10.00 w Parku Naukowo – Technologicznym w Ełku ul. Podmiejska 5 odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne „Rozwój dzięki funduszom – możliwości rozwoju dla przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego”.

Warunki uczestnictwa:

1) przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy LPI w Ełku lpielk@warmia.mazury.pl do 24 lipca 2017 r. do godz. 14.00

2) potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku

tel.: 87 734 11 10/09/, 87 610 07 77