Ruszyła 4. edycja szkolenia „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Nauczymy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę, przekażemy podstawy przetrwania (SERE) oraz technik wali w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. To opcja dla wszystkich, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie. My powiemy jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku, ostrzału, czy kryzysu. A to wszystko w profesjonalny sposób i w bardzo przystępnej formie.

Trening odbędzie się w sobotę 23 września 2023 r. w godz. 8.00-16.00 w 15 Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej, Al. Wojska Polskiego 39, Giżycko.

Będzie zapewnione wyżywienie, ubezpieczenie oraz zabezpieczenie medyczne.

Wystarczy zgłoszenie do 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. W zgłoszeniu podaj imię i nazwisko, numer telefonu, wiek i adres poczty elektronicznej – możesz do tego wykorzystać e-mail, telefon, komunikator, media społecznościowe lub zgłoś się osobiście – wszystkie te formy są dopuszczalne, a nabór  trwa do 22 września 2023 r. do godz. 13.00.

Zalecamy, aby zgłoszenie do uczestnictwa w szkoleniu wysyłać drogą mailową na adres: 15bz.rzecznik@ron.mil.pl lub telefonicznie na numer: 723-251-615.

 

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych w całej Polsce wraca już od września i potrwa do końca października br. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Harmonogram szkoleń na stronie: https://tiny.pl/ccg87

Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim grupy. Mogą to być dowolne środowiska – urzędy, stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, firmy, kluby, itd. Wszyscy będą mile widziani w naszych jednostkach wojskowych.

WAŻNE!!! Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM KAMPANII TRENUJ Z WOJSKIEM.

Liczba uczestników zajęć w jednostce to 150 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Jest również możliwość wpisania się na listę rezerwową (bez gwarancji uczestnictwa).

Uczestnikami zajęć mogą być osoby w przedziale wieku 15-65 lat (poniżej 18 lat – wymagana zgoda opiekuna prawnego), posiadające wyłącznie obywatelstwo polskie i niebędące obywatelami innego kraju, bez poważnych problemów zdrowotnych (co potwierdzają składając własnoręcznie podpisane oświadczenie).

Uczestnik musi przybyć do jednostki nie później niż 15 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Podczas weryfikacji uczestnicy muszą posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.

PAMIĘTAJ dostosuj odpowiednio ubiór do warunków atmosferycznych i wymogów szkolenia!

Więcej informacji, dokumenty do pobrania: https://tiny.pl/ccg87