Seniorzy w akcji – konkurs grantowy

Jesteś osobą 55+? Masz pomysł na projekt społeczny i chęć do działania? Masz pasję i doświadczenie, którymi chcesz się podzielić? Masz 18-30 lat i razem z osobą 55+ chcesz rozkręcić międzypokoleniową akcję? Weź udział w konkursie i zdobądź dotację. Termin składania listów intencyjnych do dnia 25 marca 2012 r. 

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności ogłosiły ogólnopolski konkurs dotacyjny „Seniorzy w akcji”.

Konkurs skierowany jest do osób 55+ i do par międzypokoleniowych, które chcą zrealizować projekt społeczny w oparciu o osobiste pasje. Organizatorzy chcą wesprzeć inicjatywy, w których aktywnie uczestniczą osoby starsze.

Udział w konkursie daje możliwość otrzymania wsparcia finansowego w wysokości od 5.000 do 12.000 zł.

O dotacje mogą ubiegać się osoby 55+ lub pary międzypokoleniowe (osoba 55+ i osoba w wieku 18-30 lat) poprzez organizację pozarządową czy instytucję, która pełni rolę podmiotu aplikującego o dotację (np. Uniwersytet Trzeciego Wieku, fundacja lub stowarzyszenie, dom kultury).

Formularz listu intencyjnego należy wypełnić on-line: www.formularz.seniorzywakcji.pl

Informacji o konkursie udziela Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, tel.: (22) 396 55 16 (19) w godzinach od 10.00 do 15.00, e-mail: listy@seniorzywakcji.pl

Szczegółowe informacje www.seniorzywakcji.pl