Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego w Giżycku, które odbędzie się  5 czerwca 2012 r. o godzinie 18:15 na placu Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego Al. 1 Maja 30 (wejście od strony ul. Daszyńskiego).

Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego w Giżycku zmodernizowanego podczas realizacji projektu „Edukacja zawodowa w regionie transgranicznym podstawą rozwoju przedsiębiorczości” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska” 2007 – 2013.

Program uroczystości:
Godzina 18:15  – część oficjalna,
Godzina 18:45 – pokaz pracy Centrum jako polsko – litewskiej placówki edukacyjnej.

Partnerzy projektu:
Powiatowy Zespół Obsługi Szkół  i Placówek Oświatowych w Giżycku / Powiat Giżycki
Alytaus profesinio rengimo centras

Współorganizator: Centrum Kształcenia Ustawicznego, Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli