Siatkarze Agrobiznesu ponownie Mistrzami Powiatu i finalistami Mistrzostw Województwa LZS

14 listopada 2013 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku rozegrano turniej piłki siatkowej chłopców o Mistrzostwo Powiatu.

Oprócz gospodarzy wystartowały drużyny z I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych oraz Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Po rozegraniu 10 spotkań turniejowych zwyciężyli siatkarze z Agrobiznesu, wyprzedzając I LO, II LO. Zwycięzcy będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych, które odbędą się 21 listopada 2013 r. w Giżycku, gdzie zmierzą się z ekipami z Ełku, Olecka i Gołdapi.

Reprezentacja ZSKŚiA odniosła również zwycięstwo w rozegranym 8 listopada 2013 r. półfinale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS, pozostawiając w pokonanym polu zawodników z Węgorzewa, Karolewa i Białej Piskiej. Tym samym awansowała do finału, który rozegrany zostanie w Ornecie 25 listopada 2013 r., gdzie podopieczni Dariusza Pachuckiego będą występowali jako dwukrotni zdobywcy tytułu w latach poprzednich.

Skład reprezentacji ZSKŚiA w Giżycku: Kamil Boharewicz, Marcin Boharewicz, Piotr Kawalerski, Rafał Chełmiński, Rafał Rutkowski, Kamil Żołądek, Michał Pałamasz, Łukasz Krukowski, Grzegorz Nowicki, Bartłomiej Szafran, Hubert Węcek, Dawid Świtała. Opiekunem drużyny jest Dariusz Pachucki.

Fot. Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku