Sięgnij po tytuł Mikroprzedsiębiorca Roku 2018!

Zapraszamy firmy z Giżycka do udziału w konkursie „Mikroprzedsiębiorca Roku 2018″. Nagroda główna – 40 000 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 19 grudnia 2018 roku. Tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku” mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż, zarówno prowadzący biznes tradycyjny, jak i tworzący nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

Udział w konkursie mogą wziąć firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Zgłoszenia do konkursu: należy wypełnić formularz umieszczony na stronie www.mikroprzedsiebiorcaroku.com
tel. 667 755 766, e-mail: kontakt@mikroprzedsiebiorcaroku.com

Ideą, która przyświeca fundatorom i organizatorom Konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku” jest docenienie i wyróżnienie najmniejszych przedsiębiorców, którzy z sukcesami prowadzą swoje firmy, działające na rynku polskim oraz sięgające rynków globalnych.

Mikroprzedsiębiorca Roku jest konkursem organizowanym przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Partnerem strategicznym jest Citi Handlowy, a partnerem merytorycznym – Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy. Grant na realizację projektu został przyznany przez United Way Worldwide, dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.

Laureat edycji Konkursu za 2018 rok otrzyma prestiżowy tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2018”, a także nagrodę główną w wysokości 40.000 zł.

Przyznane zostaną także 4 dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe w kategoriach Start, Progres, Senior, a także Młody Biznes, adresowany do osób, które pomimo młodego wieku (poniżej 30 lat) z sukcesami prowadzą swoją firmę.

Zwieńczeniem konkursu będzie Gala Finałowa, która odbędzie się w marcu 2019 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uroczystość wręczenia nagród będzie również okazją do rozmów na temat przyszłości mikroprzedsiębiorczości w Polsce oraz spotkania środowisk przedsiębiorców, którzy swój biznes traktują, jako wyzwanie służące rozwojowi gospodarczemu w Polsce oraz lokalnym społecznościom.

Kliknij w plakat, aby go powiększyć