Śpiewadło 2015

spiewadlo5 grudnia 2015 r. po raz 18 odbędzie się przegląd solistów i zespołów dziecięcych i młodzieżowych oraz muzykujących rodzin Powiatu Giżyckiego – ŚPIEWADŁO 2015. Celem Przeglądu jest rozbudzanie zainteresowań wokalnych i muzycznych wśród mieszkańców powiatu giżyckiego, kształtowanie umiejętności i nawyków korzystania z różnych form muzycznych oraz wyszukiwanie talentów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Na scenie Klubu 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w Giżycku zaprezentują się laureaci przeprowadzonych eliminacji gminnych w Giżycku, Kruklankach, Miłkach, Rynie, Wilkasach i Wydminach.
Soliści i zespoły rywalizować będą w kategoriach wiekowych  10 – 12 lat, 13 – 16 lat i powyżej 16 lat oraz  muzykujących rodzin.

Profesjonalne Jury wysłucha i oceni wykonawców, biorąc pod uwagę walory głosowe, muzykalność, ruch sceniczny, wartość artystyczną repertuaru oraz sposób interpretacji.

Organizatorem Przeglądu jest Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku przy udziale: Giżyckiego Centrum Kultury, Gminnego Ośrodek Kultury w Kruklankach Ośrodka Kultury w Miłkach, Ryńskiego Centrum Kultury, Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Wydminach Centrum Animacji KOA oraz Klubu 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w Giżycku.

REGULAMIN SPIEWADLO 2015

Serdecznie zapraszamy.