Spotkanie delegacji Powiatu Giżyckiego z Merem Alytus na Litwie

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie delegacji Powiatu Giżyckiego z Merem partnerskiego Miasta Alytus na Litwie. Wśród uczestników delegacji Powiatu Giżyckiego m.in. Starosta Giżycki – Mirosław Dariusz Drzażdżewski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu – Elżbieta Januszkiewicz, Dyrektor Powiatowego Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych – Małgorzata Czopińska, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji – Bożena Giedziuszewicz, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego – Justyna Matelak, Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii – Iwona Motus oraz Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy – Małgorzata Dziawer.
W trakcie spotkania omawiano przyszłe i obecne wspólne działania projektowe i pozaprojektowe.
Współpraca pomiędzy Powiatem Giżyckim a Administracją Miasta Alytus trwa od 2011 r.

zdjęcie spotkanie z merem alytus na litwiezdjęcie spotkanie z merem alytus na litwiezdjęcie spotkanie z merem alytus na litwie