Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, które odbędzie się dnia 3 stycznia 2019 r. w Ełku.

Termin: 3 stycznia 2019 r. w godzinach 10.00-12.50

Miejsce: Ełk, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku, ul. Grunwaldzka 1

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:

• przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ełku lpielk@warmia.mazury.pl do 31 grudnia 2018 r. godz. 11:00,
  • potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoś nieobecność:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Więcej informacji:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku:
tel. (87) 610 07 77, (87) 734 11 09/10,

e-mail: lpielk@warmia.mazury.pl