Spotkanie w sprawie możliwości pozyskania środków na rozwój turystyki

turystyka-logoSpotkanie odbędzie się 22 stycznia 2018 r. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego przy ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie. 200 mln zł w programie „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia-Turystyka” zostanie przeznaczonych na rosnące znaczenie turystyki, wewnętrzny potencjał Polski Wschodniej, w tym cenne zasoby kulturowe i przyrodnicze.

Środki te, w formie preferencyjnych pożyczek na rozwój turystyki, mają służyć zróżnicowaniu i podniesieniu jakości usług oraz wydłużeniu sezonu turystycznego na obszarze Polski Wschodniej.

O środki mogą starać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące swoją działalność na terenie Polski Wschodniej, jednak szczególne preferencje wśród nich, posiadają Miejsca Przyjazne Rowerzystom.

Wszystkie wydane wcześniej certyfikaty MPR tracą swoją ważność 31 stycznia 2018 roku i nie będzie można się nimi posługiwać w kolejnych latach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Szczególnie istotne jest wzięcie udziału w nowym naborze MPR, który został ogłoszony w grudniu 2017 roku a kończy się 31 stycznia 2018.

Podczas spotkania, które zaplanowano na 22 stycznia 2018 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie (ul. Emilii Plater 1, sala sesyjna nr 420) zostaną przybliżone zasady obowiązujące w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w 2018 roku. Uczestnicy wydarzenia zapoznają się również z możliwościami pozyskania środków na rozwój turystyki. Początek o godz. 10.

Potwierdzenie udziału pod nr tel. (89) 521 69 00 lub e-mail: a.jaroszuk@warmia.mazury.pl

ZOBACZ PLAKAT

logoturystyka