„Stawiamy na turystykę Warmii i Mazur” – kursy i szkolenia

Trwa nabór formularzy rekrutacyjnych do projektu ,,Stawiamy na turystykę Warmii i Mazur’’, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 (Oś priorytetowa 2 Kadry dla gospodarki, Działanie 2.3. Rozwój kompetencji i umiejętności osób dorosłych , Poddziałanie 2.3.2 Rozwój kompetencji i umiejętności zawodowych osób dorosłych).

Projekt skierowany jest do osób dorosłych nieposiadających własnej działalności gospodarczej, zamieszkujących (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego), zatrudnionych lub pobierających naukę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Rekrutacja jest skierowana do osób chcących podjąć szkolenie na następujących kursach/szkoleniach:

Kursy nadające kwalifikacje:

• Kurs języka angielskiego (120 godz) dla 120 osób
  • Kurs prawa jazdy kategorii B dla 160 osób

Kursy podnoszące kompetencje (weekendowe – 2 dni):

• Baristy dla 320 osób
  • Barmańsko- sommelierski dla 400 osób
  • Organizator imprez okolicznościowych dla 30 osób
  • Komunikacja interpersonalna dla 280 osób
  • Praca w grupie dla 280 osób
  • Budowanie wizerunku firmy dla 280 osób

Dokumenty rekrutacyjne można dostarczyć osobiście do biura projektu Forum Rozwoju Regionalnego Polska Wschodnia ul. Nowowiejska 4A, Giżycko lub przesłać skanem na adres turystyka@frr.org.pl (oryginały należy dostarczyć w pierwszy dzień szkolenia)

Wkład własny wynosi 10% wartości wsparcia w ramach projektu i może być wniesione przez uczestnika projektu lub organizację pożytku publicznego niebędącą pracodawcą.

Szczegóły dotyczące projektu można uzyskać pod numerem telefonu: 577 280 450, e-mail: turystyka@frr.org.pl