Sukces Elektryka!

24 kwietnia 2018 r. w Ośrodku Szkolenia Kierowców LOK w Giżycku przy ul. Św. Brunona 4, odbyły się eliminacje powiatowe Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2018. Zwycięska drużyna, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, reprezentować będzie Powiat Giżycki w finale wojewódzkim.

Celem Turnieju jest popularyzacja wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej, propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym, popularyzacja wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz propagowanie sportów motorowych.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny reprezentujące: II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku i Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku.

I miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku. Na kolejnych miejscach sklasyfikowane zostały: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu, II Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Zawodowych.

Organizatorzy, to tradycyjnie: Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku, Komenda Powiatowa Policji w Giżycku, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Giżycku, Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych w Giżycku, Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Giżycku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku oraz Przedsiębiorstwo Prywatne PINDUR.