Sukces giżyckich laserów

Cztery medale wywalczyli zawodnicy Giżyckiej Grupy Regatowej w Pucharze Polski Centralnej rozegranym na Zalewie Zegrzyńskim!

Stanisław Klimaszewski w pięknym stylu zwyciężył w klasie Laser Standard, a Wojtek Klimaszewski zdobył srebro wygrywając jednocześnie klasyfikację juniorów w tej klasie.
Julia Rogalska ostatnim wyścigiem wywalczyła brązowy medal U19 w klasie Laser Radial Kobiet

Filip Szmit, który w klasie 420 wspólnie z Kubą Gołębiowskim z MOS SSW Iława wygrał cztery z siedmiu wyścigów ostatecznie zajął drugie miejsce.

W klasie Laser 4.7 Kobiet Amelia Dziąba zajęła 16 pozycję.
W rywalizacji chłopców w tej klasie wysokie siódme miejsce wywalczył Tomek Trajnowicz, Hubert Maczyszyn uplasował się na 38 a Konrad Dziąba na 45 pozycji.
W rywalizacji klasy Laser Radial: Kostek Sawicki był 14, Mateusz Siedlecki – 18, Daniil Fenko – 38 a Bartek Guz – 58.