Sukces uczennic ZSKŚiA

DSC00025 Uczennice klasy 4 technikum architektury krajobrazu: Katarzyna Daniluk i Marta Bułas zdobyły indeksy na kierunek Architektura krajobrazu na Politechnice Białostockiej – Gratulujemy!

Cztery uczennice z klasy czwartej technikum architektury krajobrazu – Sylwia Barszcz, Kasia Daniluk, Marta Bułas i Agata Szafraniec w lutym wzięły udział w eliminacjach do konkursu „Zdobądź indeks na kierunek architektura krajobrazu”.  Konkurs polegał na samodzielnym przygotowaniu cyklu od 4 do 6 fotografii tworzących autorską opowieść, opatrzoną cytatem pochodzącym z literatury.Tematem przewodnim fotoreportażu było drzewo.

Komisja konkursowa wybrała 3 prace i zaprosiła do finału konkursu.  Kasia Daniluk, Marta Bułas i Agata Szafraniec na terenie politechniki wykonały dokumentację projektową zagospodarowania wskazanego terenu. Prace tworzyły w programie ArchiCAD. Projekt musiał opierać się na wytycznych inwestora oraz być wykonany zgodnie ze sztuką projektową. Na wykonanie pracy dziewczyny miały  2 godziny.

W wyniku konkursu  „Zdobądź indeks na kierunek architektura krajobrazu” jest zajęcie pierwszego miejsca w przez Kasię Daniluk oraz drugiego miejsca przez Martę Bułas natomiast prace Agata Szafraniec otrzymała wyróżnienie!

Jeszcze raz gratulujemy!

Wystawę reportaży dziewczyn można obejrzeć w ZSKŚIA na korytarzu szkolnym – serdecznie zapraszamy.

DSC00008 DSC00018 DSC00021 DSC00025