Szkolenie dla organizacji pozarządowych pt. „Kreowanie pomysłów na biznes w podmiotach ekonomii społecznej”

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI, zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie otwarte pt. „Kreowanie pomysłów na biznes w podmiotach ekonomii społecznej”, które odbędzie się w dniach 19-20 maja 2017 r. w Folwarku Łękuk.

Szkolenie poprowadzą: Urszula Podurgiel, Małgorzata Zając-Karczmarczyk

Termin: 19-20.05.2017r.

Miejsce: Folwark Łękuk

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej. Jeśli szukacie niezależności i rozwoju, chcecie powiązać cele gospodarcze z działalnością na rzecz lokalnej społeczności, to szkolenie pomoże Wam ruszyć z miejsca.

Podczas szkolenia poruszane będą zagadnienia:
– mój pomysł na biznes
– pozyskiwanie środków na realizację swoich pomysłów
– warsztat kreatywności
– ABC Funduszu Przedsiębiorczości

Kto może wziąć udział?
Do wzięcia udziału w szkoleniu otwartym zapraszamy osoby, organizacje, fundacje i grupy nieformalne, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat ekonomii społecznej oraz podjąć proces ekonomizacji swojej organizacji.

Szczegółowy opis osób mogących brać udział w szkoleniach otwartych, organizowanych przez OWES w Ełku, określa pkt. IV Regulaminu Świadczenia Usług OWES Ełk.

Jak się zgłosić?
Prosimy o nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres email: kamila.guzewicz@adelfi.pl do dnia 18.05.2017 r. do godz. 8:00.

 

Formularz zgłoszeniowy [POBIERZ]

Program szkolenia [POBIERZ]