* Szkolenie pt. „Budowanie wizerunku i reklama organizacji non-profit w Internecie”

 

 

Centrum Organizacji Pozarządowych GIŻYCKO i Powiat Giżycki zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Budowanie wizerunku i reklama organizacji non-profit w Internecie”, które odbędzie się dnia 30 lipca 2013 r. (wtorek) o godz. 14.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko, ul. Dąbrowskiego 14 (budynek portu Ekomariny), Giżycko.
 

Szkolenie poprowadzi Łukasz Nowicki  (freelancer, programista, grafik, specjalista ds. marketingu  i nowych technologii, zajmuje się komercyjnym wykorzystywaniem Internetu od 1997 rok)

Program szkolenia:

Wstęp
Dla kogo przeznaczone są szkolenia dotyczące marketingu internetowego i czym różni się budowanie wiedzy o marce firmy komercyjnej od budowania wiedzy o organizacji.

Strona internetowa
Do czego służy, jak ją zbudować i przetestować; podstawowe wskazówki.

Portale społecznościowe
Wykorzystanie portali społecznościowych typu Facebook, YouTube, Twitter, NK do budowania wiedzy o organizacji.

Reklama w Internecie
Reklama celowa – stała, rotacyjna; marketing szpetany; mailing; portale społecznościowe; katalogi; linki płatne.

Pozycjonowanie
– czyli wypromuj się sam. Pozycjonowanie amatorskie kontra profesjonalne; jak to zrobić tanim kosztem; dlaczego stowarzyszeniom / fundacjom jest łatwiej.

Największe i najczęściej popełniane błędy
Zestaw przykładów typu „jak tego nie robić” a które są bardzo typowym sposobem robienia „kampanii internetowych” przez amatorów.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY [pobierz]

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres: biuro@copgizycko.pl, pocztą tradycyjną na adres: COP Giżycko, ul. Dąbrowskiego 14 lok. 3, 11-500 Giżycko lub dostarczenia do biura Centrum Organizacji Pozarządowych (budynek portu Ekomariny, parter). Formularze przyjmowane będą najpóźniej do dnia  29 LIPCA 2013r.

Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

COP Giżycko
Dąbrowskiego 14 lok. 3
11-500 Giżycko
www.copgizycko.pl