Szkolenie pt. „Czy jestem gotowy na własny biznes, czyli ekonomia społeczna w pigułce”

owies-logoOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi,  zaprasza na szkolenie otwarte pt. „Czy jestem gotowy na własny biznes, czyli ekonomia społeczna w pigułce”, które odbędzie się w dniach 25-26 lutego 2017 r. w Folwarku Łękuk.

Tematem szkolenia będzie ekonomia społeczna – jej rodzaje, aspekty prawne i dobre praktyki.  Jeśli myślicie Państwo o własnej działalności gospodarczej lub rozwoju organizacji, OWES pokaże Wam, że społeczny biznes to może być strzał w dziesiątkę.

Szkolenie poprowadzi Urszula Podurgiel.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. OWES zaprasza również osoby, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej. Jeśli szukacie Państwo niezależności i rozwoju, chcecie powiązać cele gospodarcze z działalnością na rzecz lokalnej społeczności to szkolenie pomoże Wam ruszyć z miejsca.

Tematy poruszane podczas szkolenia to:
– ekonomia społeczna – czym jest, jakie daje szanse na rozwój
– formy i rodzaje przedsiębiorstw społecznych
– przedstawienie ekonomii społecznej w praktyce
– oraz wiele innych ciekawych zagadnień formalnych i mniej formalnych w obrębie ekonomii społecznej

Kto może wziąć udział?
Osoby, organizacje, fundacje i grupy nieformalne, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat ekonomii społecznej oraz podjąć proces ekonomizacji swojej organizacji.

Szczegółowy opis osób mogących brać udział w szkoleniach otwartych, organizowanych przez OWES w Ełku, określa pkt. IV Regulaminu Świadczenia Usług OWES Ełk.

Jak się zgłosić?
Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres e-mail: kamila.guzewicz@adelfi.pl do dnia 23.02.2017 roku, do godz. 12.00.

Program szkolenia [POBIERZ]

Formularz zgłoszeniowy [POBIERZ]