Szkolny Konkurs Matematyczno-Wychowawczy w SOSW

Dnia 13 maja 2021 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przeprowadzono Szkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy.
Udział brały czteroosobowe drużyny z klas V, VI, VII i VIII. Konkurs odbył się metodą stacji, która polega na rozwiązywaniu zadań znajdujących się przy poszczególnych stanowiskach – stacjach. Uczestnicy przemieszczając się rozwiązywali ekologiczne zadania z matematyki, geografii i biologii.
Pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy VI. Gratulujemy! Wszyscy zgodnie stwierdzili, iż zaproponowana forma konkursu bardzo podobała im się.

informacja: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Giżycku

zdjęcie z konkursu matematyczno przyrodnieczego w specjalnym ośrodku szkolno wychowawczymzdjęcie z konkursu matematyczno przyrodnieczego w specjalnym ośrodku szkolno wychowawczymzdjęcie z konkursu matematyczno przyrodnieczego w specjalnym ośrodku szkolno wychowawczymzdjęcie z konkursu matematyczno przyrodnieczego w specjalnym ośrodku szkolno wychowawczymzdjęcie z konkursu matematyczno przyrodnieczego w specjalnym ośrodku szkolno wychowawczymzdjęcie z konkursu matematyczno przyrodnieczego w specjalnym ośrodku szkolno wychowawczymzdjęcie z konkursu matematyczno przyrodnieczego w specjalnym ośrodku szkolno wychowawczym