Szlak Wielkich Jezior Mazurskich – certyfikat POT

banercerty2017_Szlak Wielkich Jezior Mazurskich walczy o prestiżowy certyfikat przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną! Laureatów wybiera nie tylko komisja konkursowa, ale również internauci. I to właśnie w sieci odbywa się najbardziej emocjonujący etap konkursu. Głosowanie rusza 6 listopada!

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich do XV edycji konkursu Na najlepszy produkt turystyczny- certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej zgłosiło Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Regionalne Organizacje Turystyczne dokonują oceny otrzymanych zgłoszeń i następnie wskazuje 3 produkty turystyczne z całego regionu do udziału w etapie ogólnopolskim, w tym jeden z nich do rankingu internetowego. Następnie kandydatury oceniane są przez komisję konkursową. Dodatkowo trwa głosowanie internautów na najlepszy produkt turystyczny.

Zapowiada się zacięta walka podczas internetowego głosowania, bo w szranki z mazurską wodą stanęło 15 największych atrakcji turystycznych z całej Polski takich jak Kopalnia Guido, Wigierski Park Narodowy czy Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Głos można oddać na Narodowy portalu turystycznym https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/certyfikat-internautow-rozpoczynamy-glosowanie Głosowanie trwa do 19.11. 2017! Zdobywcę Certyfikatu Internautów poznamy 23 listopada 2017 roku.

certyfikat