Targi Adventur Vilnius 2017

targi-WILNO-2017W dniach 20-22 stycznia w centrum wystawienniczym LITEXPO w Wilnie odbywały się po raz kolejny Międzynarodowe Targi Turystyczne Adventur Vilnius. Na targach prezentowało się również Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku, wraz z Regionalną Organizacją Turystyczną i Hotelem Wodnik*** z Giżycka.

Zainteresowanie ofertą mazurską jest corocznie wysokie. Dlatego też stale CPIiT pojawia się i prezentuje oferty Powiatu Giżyckiego, który leży na trasie przejazdów z Litwy na zachód Europy i często staje się miejscem noclegu najpierw służbowego czy handlowego, ale już później prywatnego i wypoczynkowego.

Na targach prezentowali się wystawcy z całego świata, łącznie prawie 300 podmiotów. Przez trzy dni imprezy stoiska odwiedziło około 30 tysięcy osób.

Z Polski oprócz stoiska “Kurs na Giżycko” prezentowało się jeszcze miasto Suwałki i Region Podlaskie.