Targi edukacji międzynarodowej Elab Education Festival 2020

Elab Education Festival to całodzienne święto edukacji międzynarodowej. Wydarzenie co roku gromadzi przedstawicieli uniwersytetów z całego świata, absolwentów, którzy dzięki studiom zagranicznym odnieśli sukces zawodowy, rodziców, a przede wszystkim młodych ludzi, którzy dopiero planują swoją przygodę z edukacją zagraniczną. Celem spotkania jest zapoznanie młodych ludzi z możliwością edukacji zagranicznej. Na unikalny program merytoryczny wydarzenia składają się prelekcje, wystąpienia motywacyjne i warsztaty. Uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach, porozmawiać z mentorami z najlepszych Uczelni z całego świata i poznać ofertę Uniwersytetów.

Największe targi edukacji międzynarodowej w Polsce tym razem przenoszą się do wirtualnego świata – Elab Education Festival 2020 odbędzie się online!

Termin: 14 listopada 2020 r.

ZAREJESTRUJ SIĘ: https://eef2020.vfairs.com/en/registration

Czego możesz się spodziewać po tegorocznej edycji festiwalu?
– profesjonalnych spotkań online z przedstawicielami zagranicznych uniwersytetów, liceów i innych instytucji edukacyjnych
– okazji do rozmów ze studentami i absolwentami zagranicznych uczelni, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i wskazówkami na temat studiów za granicą
– porad i wskazówek od najlepszych doradców edukacyjnych w Polsce – nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania targów
– multimedialnych materiałów do pobrania lub przejrzenia online od wszystkich wystawców na EEF2020
– niesamowitej oprawy graficznej wydarzenia
– wartościowych warsztatów, prelekcji, webinarów i spotkań z wyjątkowymi ludźmi z międzynarodowego świata edukacji

  • Festiwal odbędzie się na platformie vFaris. To rozbudowana i zaawansowana virtualna przestrzeń targowa,
  • Stoiska uczelni rozstawione będą w różnych częściach budynku. Na każdym stoisku możesz porozmawiać z przedstawicielem uczelni korzystając z połączenia video lub zwykłej rozmowy.
  • Możesz pobrać także materiały promocyjne uczelni: informatory, filmy, opisy kierunków czy informacje o stypendiach i grantach.
  • Do Twojej dyspozycji będą również konsultanci Elab! Znajdziesz ich na tematycznych stoiskach Elab w odpowiednio oznaczonej części przestrzeni targowej.
  • Interaktywne webinary i warsztaty to kolejny powód do uczestniczenia w EEF2020. Live Q&A będzie częścią każdego spotkania, a warsztaty dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Udział w wydarzeniu jest darmowy. Nie wymaga pobierania żadnego oprogramowania – wystarczy dołączyć przez przeglądarkę internetową: na komputerze, smartfonie lub tablecie.

więcej informacji na stronie: http://eef.edu.pl/