„Trenuj z wojskiem w ferie” – szkolenia wojskowe dla każdego

Rusza 2 edycja „Trenuj z wojskiem”, tym razem pod nazwą „Trenuj z wojskiem w ferie”. Szkolenie wojskowe w Giżycku już 21 stycznia 2023 r. a w Gołdapi 4 lutego 2023 r.

Od połowy stycznia, do końca lutego w 31 jednostkach wojskowych na terenie całego kraju i w każdym województwie będzie można wziąć udział w popularnych – sobotnich szkoleniach wojskowych dla każdego. Zapewniamy profesjonalne umiejętności, przygotowanie wojskowe, wojskowy poczęstunek oraz dobrze i miło spędzony czas. To miejsce dla każdego!

„Trenuj z wojskiem” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, przyjazne i profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.

Nauczymy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę, przekażemy podstawy przetrwania (SERE) oraz technik wali w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. To opcja dla wszystkich, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie. My powiemy jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku, ostrzału, czy kryzysu. A to wszystko w profesjonalny sposób i w bardzo przystępnej formie.

Od teraz można już zapisywać się na szkolenia. Wystarczy wejść na stronę internetową (poniżej) lub jednostek wojskowych – wybrać termin i miejsce – i zapisać się w bardzo prosty sposób – podając imię, nazwisko, wiek i kontakt. A można to zrobić w dowolny sposób – e-mail, telefon, socialmedia, osobiście. Satysfakcja gwarantowana!

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/rusza-2-edycja-trenuj-z-wojskiem