Trwa głosowanie na „Najpopularniejszego Biegacza 2019 Roku”

Trwa głosowanie sms-owe w 59. Plebiscycie na 10 najpopularniejszych sportowców województwa warmińsko-mazurskiego, organizowanym przez Gazetę Olsztyńską. W kategorii „Najpopularniejszy Biegacz 2019 Roku” znalazł się również reprezentant gminy Wydminy Bartłomiej Osior.

Bartłomiej Osior:

„W tym roku znalazłem się w gronie nominowanych do tytułu najpopularniejszego biegacza Warmii i Mazur w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Olsztyńską. Sama nominacja jest już dla mnie dużym wyróżnieniem i zarazem odzwierciedleniem bardzo dobrych relacji z mieszkańcami naszego regionu.

Wysyłając sms o treści GO.NBR.9 na numer 7248 można poprzeć moją kandydaturę, do czego gorąco zachęcam. Koszt jednego smsa to 2,46 zł z VAT. GŁOSOWANIE TRWA TYLKO DO 7 LUTEGO 2020 r., do godz. 23:59.

Każdy może wysłać dowolną ilość sms-ów. Za wszystkie oddane głosy z góry bardzo dziękuję, życząc dużo zdrowia i oczywiście przebiegniętych kilometrów.”

Wszystkie szczegóły dotyczące plebiscytu znajdą Państwo na stronie: http://sport.wm.pl/617577,BIEGACZ-ROKU-GLOSOWANIE-SMS-OWE.html