Trwa otwarty konkurs ofert na dofinansowanie wkładu własnego NGO

Przypominamy, iż trwa ogłoszony przez Zarząd Powiatu w Giżycku otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych zlecanych sektorowi pozarządowemu w roku 2019 w obszarze dofinansowanie wkładu własnego organizacji pozarządowych. Oferty należy składać do dnia 30 czerwca 2019 r. lub do wyczerpania środków zaplanowanych w planie dotacji na 2019 rok.

Dotyczy organizacji pozarządowych starających się o dofinansowanie projektów w 2019 r. lub tych, które już otrzymały dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych w 2019 r., gdzie wymagany jest finansowy wkład własny, w tym z zakresu zadań realizowanych przez Powiat.

Maksymalna wysokość dofinansowania jednego wkładu własnego do projektu wynosi do 60% wysokości wkładu i nie więcej niż 2.000 zł na jeden projekt.

Kwota przeznaczona na realizację w/w zadania w roku 2019 wynosi 6.000 zł (z tego: 2.000 zł w obszarze kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, 2.000 zł w obszarze kultury fizycznej i sportu, 2.000 zł w obszarze profilaktyki i promocji zdrowia).
W roku 2019 nie wpłynęła w tym zakresie żadna oferta.

Oferty należy składać do dnia 30 czerwca 2019 r. lub do wyczerpania środków zaplanowanych w planie dotacji na 2019 rok:

• z zakresu: kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, kultury fizycznej i sportu – w Powiatowym Zespole Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych, ul. Smętka 7, pokój 22, 11-500 Giżycko
  • z zakresu: profilaktyki i promocji zdrowia – w Starostwie Powiatowym w Giżycku, sekretariat (pokój 13), Al. 1 Maja 14, 11‑500 Giżycko.

Pełna treść ogłoszenia TUTAJ

Wzór oferty [pobierz]