Uczniowie szkół powiatowych kwestowali na rzecz WOŚP

W tegorocznym już 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 29 stycznia 2023 r., nie zabrakło uczniów powiatowych szkół i placówek oświatowych. Kwestowali m.in. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych.

Idea wolontariatu w szkołach jest wciąż żywa, przez udział w tej akcji a także innych przedsięwzięciach charytatywnych, uczniowie dają świadectwo ogromnej wrażliwości na potrzeby innych, kształtują w sobie idee pomocy słabszym i potrzebującym.

Finał zamknięto w Giżycku kwotą 102.000 zł z samych puszek. Do podliczenia czekają jeszcze aukcje na allegro i eskarbona.

Gratulujemy uczniom wspaniałej postawy, dziękujemy za wsparcie wszystkim tym, którzy przyczynili się do zebrania tak dużej kwoty podczas finału WOŚP.